• Tüm Kategoriler
  • Testisede Takılabilen Titreşimli Penis Halkası - Kaydırıcı Hediyeli

   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Para Puan : 338
   Fiyat:
   399,00 TL
   Havale / EFT:
   379,05 TL
   FANG CHUNG SEX OYUNCAKLARI SERİSİNDEN

   DOUBLE TİTREŞİMLİ TESTİSLİ PENİS HALKASI - 40 ML KAYDIRICI JEL HEDİYELİ


   Ereksiyonu destekleyen esnek halkası ve ekstra testis aparatı vasıtasıyla erkekleri daha güçlü / sert tutar ve orgazma ulaşma sürelerini uzatır. Yumuşak dokuya sahip tırtıklı kısmı ve güçlü titreşimleri sayesinde klitorisi uyararak kadınların cinsel ilişkiden maksimum zevk almalarını sağlar ve orgazma ulaşma sürelerini çabuklaştırır. Her boyuttaki cinsel organa uyumludur. Yüksek kaliteli TPR'den imal edilmiştir. Phtalate / Latex içermez.

   Kullanım: Double Ring'i, ereksiyon halindeki penisin dibine ve testislere, titreşim motoru yukarıda kalacak şekilde, yani klitoris ile temas edecek şekilde takın ve yan tarafındaki açma kapama düğmesini kullanarak titreşim motorunu aktif hale getirin. Fang Chung medikal kayganlaştırıcı jel ile beraber ya da tek olarak kullanılabilir. İlave kayganlık arzu edildiğinde, Fang Chung medikal kayganlaştırıcı jel'i, Double Ring'i penise taktıktan sonra uygulayın. Double Ring iki adet düğme pil ile çalışır ve yeniden kullanılabilir. Daha kısa süreli kullanımda titreşim motorunu kapatın ve yeniden kullanmak istediğinizde aktif hale getirin. Piller ürüne dahildir ve değiştirilebilir.

   İkaz: Lütfen her bir kullanımda 30 dakikanın üzerinde kullanmayın.

   Temizleme: Kullandıktan sonra ılık temiz su ve sabun ile yıkayın ve kapalı şekilde muhafaza edin. Titreşim motorunu sadece ıslak mendil ile temizleyin.

   Renk: Ten rengi

    
   Diğer Özellikler
   Stok KoduPSK-9053
   MarkaAvrupa AŞ
   Stok DurumuVar

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.