• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Marka

   Fiyat Aralığı

   Sadece

   Penis Kılıfları sadece cinsel ilişki esnasında kullanılan ve penise giydirilerek takılan fantazi oyuncağıdır. Prezervatiflerle karıştırılmamalıdır. Prezervatiflerden farklı olarak daha kalın silikon ya da et dokusundadır. Penis kılıfları erkekler tarafından erken boşalmayı önlemek amacıyla veya penisi büyük hissetdirmek amacıyla kullanılmaktadır. Penis kılıfları dolgulu yapısı sayesinde penis boyunda ve eninde dolgunluk sağlayarak penisin olduğundan çok daha büyük hale gelmesini sağlayabilmektedir.

   Penis kılıflarının bir çok çeşidi bulunmaktadır.  
   Titreşimli penis kılıfları , klitoris uyarıcılı penis kılıfları , farklı dokulardaki ve desenlerdeki kılıflar, ucu dolgulu penis kılıfları gibi. Bu sayede kadınlarda hem vajinal hem de klitoral uyarılmayı maksimum seviyeye çıkartabilir. Daha büyük bir penisin yaratacağı hazzı da bu sayede elde edebilirsiniz.


   Penis Kılıfı Seçimi


   Ucu dolgulu kılıflar penisinizin boyutunu uzatmaktadır. İstediğiniz takdirde bu tarz kılıflar tercih edilebilir. İlişki sırasında, klitoris uyarıcılı model istiyorsanız, kılıfın klitoris uyarıcı kısmı olmasına dikkat ediniz. Bazı modellerde klitoris uyarıcı kısmı titreşimli yapıdadır. Realistik yapıdaki kılıflar penis dokusuna yakındır. Silikon yapıdakiler şeffaf ve gerçek tenden daha elastiktir. Sitemizden kendinize uygun olanı seçebilirsiniz.
   Cinsel birlikteliklerde bayanların ilişkiden daha fazla zevk almasına yardımcı olan titreşimli penis halkası, erkekte de ekstra sertlik ve ereksiyonda uzamaya yardımcı olmaktadır.Halka üzerinde yer alan titreşimli uyarıcı bayanlarda klitoral biruyarılma etkisi yaratmaktadr
   Ürünlerimizi kargo ile almak isterseniz gizlilik, güven ve empati garantimiz altında. Asla kargo paketinin içinde ne olduğu belli olmaz.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.