• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Marka

   Fiyat Aralığı

   Sadece

   Seks makinesi, cinsel ilişkinin veya diğer cinsel etkinliklerin benzerini yapan mekanik bir cihazdır. Bu cihazlar giriş yapmaya veya çıkış yapmaya yönelik olabilir. Giriş yapan seks makine lerde, bir sapa bağlanmış dönen veya ileri geri hareket eden bir dildo bulunabilir. Elde tutarak kullanmak üzere tasarlanmış cihazlar da vardır. Bunlardan bazıları gerçek makinelerin mantığında yapılır.

   Modern otomatik erotik uyarım cihazları, penetrasyon ve titreşim dışında hareket edebilmeleriyle vibratörlerden ayrılır. Bu cihazlar tek kişi veya partnerler arasında kullanılabileceği gibi uzaktan kumandalı bazı modeller bir partner tarafından uzaktan da kontrol edilebilir.

   Büyük çapta mekanizmaya sahip
   fantazi makineleri genelde filmlerde karşımıza çıksa da sex makinaları gibi cihazlar, genital organlara veya meme uçlarına vibrasyon veren araçlar, insan boyutundaki hareketli sex machine leri piyasada bulunabilen erotik makinelerine örneklerdir.

   Avrupaya gitmenize gerek kalmadan dilediğiniz erotik makinaları sitemizden şipariş verebilirsiniz. Ürünlerimizi kargo ile almak isterseniz gizlilik güven ve empati garantimiz altındadır.
   Seks makinesi, cinsel ilişkinin veya diğer cinsel etkinliklerin benzerini yapan mekanik bir cihazdır. Bu cihazlar giriş yapmaya veya çıkış yapmaya yönelik olabilir. Giriş yapan seks makine lerde, bir sapa bağlanmış dönen veya ileri geri hareket eden bir dildo bulunabilir.
   Ürünlerimizi kargo ile almak isterseniz gizlilik, güven ve empati garantimiz altında. Asla kargo paketinin içinde ne olduğu belli olmaz.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.