• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Marka

   Fiyat Aralığı

   Sadece

   Cinsel hayatlarına farklı heyecanlar katmak isteyen erkek ve kadınlar için özel belden bağlamalı penisler ithal edilmiştir. Halk arasında kemerli penisler , takma penisler , külotlu penis , strapon penis , kemerli vibratörler , içidolu penisler , içiboş penisler , bele takmalı kayışlı penisler diye tabir edilir. Esnek bağlanabilir kemerleri sayesinde vücudunuzu sıkmadan partneriniz ile cinsel birleşme sırasında cinsellik yaşamamanızı sağlar.
    
   Ürünlerimiz AMERİKAN veya HOLLANDA dan ithal olup %100 geliştirilmiş et dokusuyla birebir dokudadır. Sizde sitemizden hiç çekinmeden kendinize uygun belden bağlamalı şipariş verebilirsiniz.

   Ürünlerimizi kargo ile almak isterseniz gizlilik, güven ve empati garantimiz altındadır.
   Cinsel hayatlarına farklı heyecanlar katmak isteyen erkek ve kadınlar için özel belden bağlamalı penisler ithal edilmiştir. Halk arasında kemerli penisler , takma penisler , külotlu penis , strapon penis , kemerli vibratörler , içidolu penisler , içiboş penisler , bele takmalı kayışlı penisler diye tabir edilir. Esnek bağlanabilir kemerleri sayesinde vücudunuzu sıkmadan partneriniz ile cinsel birleşme sırasında cinsellik yaşamamanızı sağlar.
   Ürünlerimizi kargo ile almak isterseniz gizlilik, güven ve empati garantimiz altında. Asla kargo paketinin içinde ne olduğu belli olmaz.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.