• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Marka

   Fiyat Aralığı

   Sadece

   Vibratörler ve Dildolar, bayanlarda hem vajinal hem de anal kullanım için; erkeklerde ise anal kullanıma uygundur. Vibratör ve Dildolar, boy, renk, gerçeklilik, kullanım çeşitlerine göre farklılık gösterirler. Dildolar ve vibratörler genelde bataryasız olup, farklı boylarda, farklı açılarda ve şekillerde anal ve vajinal haz için kullanılmaktadırlar.

   Dildo ve vibratörler farklı renkler'de olabilmektedirler. Ten rengi, Zenci, Pembe, mavi, yeşil, çikolata, vb... bir çok rengi mevcuttur.


   Vibratörlerin bir kaç çeşit hız kademesi vardır. Bayan ve bay vücudun'da temas ettirilen yere göre hız ayarlanabilir ve bu sayede istenilen ölçü'de uyarılma sağlanmış olur. Vibratörler ve Dildolar ile vücudun değişik bölgelerinde değişik hız ve titreşim kullanarak gerçekci bir his yaratacağından zevk almak maksimum seviyeye çıkar.
   Vibratörler ve Dildolar, bayanlarda hem vajinal hem de anal kullanım için; erkeklerde ise anal kullanıma uygundur. Vibratör ve Dildolar, boy, renk, gerçeklilik, kullanım çeşitlerine göre farklılık gösterirler. Dildolar ve vibratörler genelde bataryasız olup, farklı boylarda, farklı açılarda ve şekillerde anal ve vajinal haz için kullanılmaktadırlar. Dildo ve vibratörler farklı renkler'de olabilmektedirler. Ten rengi, Zenci, Pembe, mavi, yeşil, çikolata, vb... bir çok rengi mevcuttur.
   Ürünlerimizi kargo ile almak isterseniz gizlilik, güven ve empati garantimiz altında. Asla kargo paketinin içinde ne olduğu belli olmaz.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.