• Tüm Kategoriler
  • Müşteri Hizmetleri

   Kargo / Kurye Teslimat

   KARGO / KURYE TESLİMAT

   Taşıma Hakkında Genel Bilgi;

   Bizler müşterilerimizin hassasiyetine ve gizliliğine büyük önem vermekteyiz. Gizlilik güven ve empati garantimiz altındadır. Gönderilen paketlerin üzerinde şirket amblemi, şirket logosu veya şirket ismi olmadan sıradan bir paket gibi gönderilir. Kargo ve kurye ile istenilen şiparişler kesinlikle içeriği belli olmayacak şekilde paketlenir ve kesinlikle şipariş veren kişiye teslim edilir.

   Şiparişim Ne Zaman ve Nasıl Elime Ulaşır?

   1) Kargo İle Teslimat (Türkiye Geneli):


   Vermiş olduğunuz tüm şiparişleri Türkiye'nin neresinde olursanız olun paketiniz şehrin uzaklığına göre 1-2 gün içinde teslim edilecektir. İster ev adresinize, ister iş adresinize, isterseniz de adres vermeden bulunduğunuz en yakın kargo şubesinden paketinizi teslim alabilirsiniz.

   2) Kurye İle Teslimat (Sadece İstanbul İçi):

   Vermiş olduğunuz tüm şiparişler için istanbul içine expres motorlu ve yaya kuryemiz vardır. İnternet sitemizden satın alma işlemi yaparken kurye seçeneği olarak belirttiğinizde müşteri temsilcimiz sizi arayıp teyit ettikten sonra şiparişinizi gönderecektir. İsterseniz telefonlarımızı (0212-2378063) pbx (0505-3650203) numaralarımızı arayarak veya whatsApp üzerinden yazarak şiparişinizi verebilirsiniz. İstanbul içi tüm şiparişleriniz 1-3 saat içinde adresinize teslim edilecektir. Şipariş bedeli paket teslimatında tahsil edilir.

   3) Kapıda Ödeme (nakit / kredi kart)Türkiye Geneli:

   Vermiş olduğunuz tüm şiparişleri Türkiye'nin neresinde olursanız olun paketinizi teslim alırken nakit veya kredi kartıyla Mng Kargo tarafına ödeyebilirsiniz.  Paketinizi ister ev adresiniz, ister iş adresiniz, isterseniz de adres vermeden sadece bulunduğunuz kargo subesinden de teslim alabilirsiniz. 1.500 TL üstündeki şiparişlerinizin paket teslimat ücretlerini firmamız karşılar. Bu değerin altındaki şiparişlerinizi Mng kargo ile Türkiye'nin neresinde olursanız olun sadece 79TL. ye teslim alırsınız. Kapıda ödeme ile nakit veya kredi kartı ile ödemek isterseniz +50tl kapıda ödeme hizmet bedeli eklenir. Kargo ücreti ile kapıda ödeme hizmeti karıştırılmamalıdır. Kapıda ödeme hizmet bedeli, kargo para alışverişi yaptığı için kendilerinin hizmet bedelidir. 

   Hangi Kargo Şirketi İle Çalışıyoruz;

   Web sitemizden verdiğiniz tüm şiparişleri genelde Mng Kargo veya müşterilerimiz dilerse Yurt İçi Kargo - Aras Kargo veya anlaşmalı kurye ile gönderebiliriz.

   Tüm Şiparişlerde;

   Paketler içeriği kesinlikle anlaşılmayacak şekilde gizli ve kapalı olarak gönderilir.

   Ürün teslimatı sadece şipariş verene veya hediye edilecek kişiye teslim edilir.

   Müşterimiz kesinlikle adres vermek zorunda değildir. Bulunduğu yere en yakın mng kargo subesinden alabilir.

   Paketlerin ulaşım ücreti müşteriye aittir. 1.500 TL. ve üstü şiparişlerin taşıma ücretini biz karşılarız.

   Şiparişinizin durumunu ''şipariş takip'' linkinden anında öğrenebilirsiniz.

   Ürün Problemli İse İade İşlemi;

   Firmamız satış öncesi ve sonrası siz sayın müşterilerimizin hizmetindedir. Teslim aldığınız paketi açıp kontrol ediniz. Eger ürün hatalı çıktı ise bizi arayarak veya mail atarak ürünüzün hasarlı geldiğini söylemeniz gerekmektedir. Gerekli bilgiyi ve yapılması gerekeni müşteri temsilcisi arkadaşımız size verecektir. Satılan her mal orjinal kutusu ile satılır. Ürün hiljen sebebi nedeniyle kullanılmadığı durumlarda ve ürünün satılabilirliği bozulmadığı durumlarda 7 gün içinde iade alınabilir.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.