• Tüm Kategoriler
  • Müşteri Hizmetleri

   Müşteri Hizmetleri Anasayfa

   Gizlilik İlkeleri

   Gizlilik, Güven ve Empati Garantimiz Altında
   :


   E.adres.com olarak bizim için sizlerin gizlilik ve güvenliği son derece önemlidir.

   Prensiplerimizdeki temel ilkelerimizden birkaçıdır, üstelik asla bunlardan ödün verilemez!

   Kendimizi sizlerin yerine koyarak işe başlıyoruz. Kargo pakedinin üzerinde yazacak herhangi bir yazı yada logonun keyfinizi kaçıracağını biliyoruz. Ürünlerin hiç bir şekilde görünmemesine özen gösteriyoruz. Kargo görevlisinin dahi ne taşıdığını bilmeyecek şekilde ürünü sizlere ulaştırıyoruz. Hassas ürünlerde extra paketleme ve koruma yöntemleri alıyoruz ki siz ürünü teslim aldığınızda bir tatsızlıkla karşılaşmayın.Taşıma yada nakliye sırasında kolinin ezilip ürünü zarar görmemesi için dayanıklı koli kullanıyoruz.

   Bütün paketlerde gönderici kısmına ad, soyad, telefon yazılır. Firma ile alakalı hiç bir yazı yada logo koyulmaz. Alıcı kısmında sizin adınız yazar.

   Tüm şiparişleriniz sağlam, güvenli ambalaj ile gönderilir.

   Tüm Şiparişlerde;

   Paketlerin içeriği kesinlikle anlaşılmayacak şekilde gizli ve kapalı olarak gönderilir.
   Ürün teslimatı sadece şipariş verene veya hediye edilecek kişiye teslim edilir.
   Müşterimiz kesinlikle adres vermek zorunda değildir. Bulunduğu yere en yakın kargo subesinden alabilir.
   Paketlerin ulaşım ücreti müşteriye aittir. 100TL.ve üstü şiparişlerin taşıma ücretini biz karşılarız
   Şiparişinizin durumunu ''şipariş takip'' linkinden anında öğrenebilirsiniz.

   Bizi Seçmenizdeki Neden;

   21. yüzyılı yaşıyor olmamıza rağmen, cinselliği hala ayıp ve yasak olarak gören, konuşmaktan, sorunlarını paylaşmaktan ve tüm güzellikleriyle yaşamaktan kaçınan bir toplumuz.

   Kuruluş amacımız; cinselliğin utanılacak bir ayıp olmadığını, birçoğumuzun yaşadığı sorunların konuşuldukça, paylaşıldıkça aşılabileceğini, herkesin bizlere hediye edilen bu ayrıcalığı, diğerlerini rahatsız etmeden yaşama hakkı bulunduğunu ve bunu yaşamamızı kolaylaştırırken aynı zamanda eğlendiren sex oyuncakları nı utanmadan, sıkılmadan, zevk ve neşe içinde kullanılmasının son derece doğal ve aynı zamanda faydalı olduğunu göstermek ve bilgilendirmektir.

   Hepimizin hakkı olan mutluluğa ve hazza ulaşmasını kolaylaştıracak, dünyanın en kaliteli ürünleri Avrupa ve ABD’den ithal ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz. Dünyanın bu alandaki en üstün ürünlerini sizlere tanıtıyoruz,

   Biz; kaliteli, estetik, insan sağlığına uygun, hijyenik cinsel sağlık ürünleri pazarlayan ve profesyonel danışmanlar tarafından düzenli olarak güncellenen modern bir web sitesiyiz.

   Ana misyonumuz; toplumumuzda cinselliğin doğallığı, cinsel mutluluğun önemi konusunda bir farkındalık yaratmak. Bunu yaparken de en öncelikli hedefimiz, siz müşterilerimizin koşulsuz memnuniyet ve mutluluğunu sağlamaktır.


   Teşekkür!

   Zaman ayırıp sitemizi ziyeret ettiğiniz için teşekkür eder sizleride Türkiye genelindeki binlerce seçkin müşterimiz arasında görmekten mutluluk duyarız.

   Eğlenceli alışverişler dileriz..

   Mesai Saatlerimiz
   Hafta içi ve Cumartesi: 09:30 - 02:00
   Pazar günleri açığız: 09:30 - 01:00

   İletişim; 0212 2378062  -  0505 3650203

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.