• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Marka

   Fiyat Aralığı

   Sadece

   Cinsel birlikteliklerde bayanların ilişkiden daha fazla zevk almasına yardımcı olan titreşimli penis halkası, erkekte de ekstra sertlik ve ereksiyonda uzamaya yardımcı olmaktadır. Halka üzerinde yer alan titreşimli uyarıcı bayanlarda klitoral bir uyarılma etkisi yaratmaktadır. Bayanların orgazm olma sürecini hızlandırarak ilişkiden daha fazla zevk almasını sağlayan penis halkaları, cinsel birlikteliklerde yeni heyecan ve fanteziler için kullanılabilecek en ideal ürünlerden biridir.

   Cinsel yaşamındaki monotonluktan sıkılmış olan çiftlerin kullandığı titreşimli penis halkası her iki tarafında ilişkiden fazlasıyla zevk alarak tatmin olmasını sağlamaktadır. Hem de cinsel deneyimin biraz daha eğlenceli bir hal almasına yardımcıdır. Hem erkeğin hem bayanın kullanımından memnun olduğu 
   penis kelepçeleri, çeşitli markalar tarafından farklı özeliklerle geliştirilerek üretilmektedir.

   Sitemizde aradığınız 
   penis ring lerini bulabilir ve ürün içerikleri hakkında alanında uzman ekip arkadaşlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca uygun fiyat ve çeşitli ödeme seçenekleri ile de kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.
   Penis Kılıfları sadece cinsel ilişki esnasında kullanılan ve penise giydirilerek takılan fantazi oyuncağıdır. Prezervatiflerle karıştırılmamalıdır. Prezervatiflerden farklı olarak daha kalın silikon ya da et dokusundadır. Penis kılıfları erkekler tarafından erken boşalmayı önlemek amacıyla veya penisi büyük hissetdirmek amacıyla kullanılmaktadır. Penis kılıfları dolgulu yapısı sayesinde penis boyunda ve eninde dolgunluk sağlayarak penisin olduğundan çok daha büyük hale gelmesini sağlayabilmektedir.
   Ürünlerimizi kargo ile almak isterseniz gizlilik, güven ve empati garantimiz altında. Asla kargo paketinin içinde ne olduğu belli olmaz.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.