• Tüm Kategoriler
  • Müşteri Hizmetleri

   Müşteri Hizmetleri Anasayfa

   Gizlilik, Güven ve Empati Garantimiz Altındadır!

   Bizim için sizlerin gizlilik ve güvenliği son derece önemlidir. Prensiplerimizdeki temel ilkelerimizden birkaçıdır, üstelik asla bunlardan ödün verilmez!

   Kendimizi sizlerin yerine koyarak işe başlıyoruz. Kargo pakedinin üzerinde yazacak herhangi bir yazı yada logonun keyfinizi kaçıracağını biliyoruz. Ürünlerin hiç bir şekilde görünmemesine özen gösteriyoruz. Kargo görevlisinin dahi ne taşıdığını bilmeyecek şekilde ürünü sizlere ulaştırıyoruz. Hassas ürünlerde extra paketleme ve koruma yöntemleri alıyoruz ki siz ürünü teslim aldığınızda bir tatsızlıkla karşılaşmayın.Taşıma yada nakliye sırasında kolinin ezilip ürünü zarar görmemesi için dayanıklı koli kullanıyoruz.

   Bütün paketlerde gönderici kısmına ad, soyad, telefon yazılır. Firma ile alakalı hiç bir yazı yada logo yapıştırılmaz. Alıcı kısmında sizin adınız yazar. Tüm siparişleriniz sağlam, güvenli ambalaj ile gönderilir.

   Tüm Şiparişlerde;

   Paketlerin içeriği kesinlikle anlaşılmayacak şekilde gizli ve kapalı olarak gönderilir.

   Ürün teslimatı sadece şipariş verene veya hediye edilecek kişiye teslim edilir.

   Müşterimiz kesinlikle adres vermek zorunda değildir. Bulunduğu yere en yakın mng kargo subesinden alabilir.

   Paketlerin ulaşım ücreti müşteriye aittir. 1.500TL. ve üstü şiparişlerin taşıma ücretini biz karşılarız.

   Şiparişinizin durumunu ''şipariş takip'' linkinden anında öğrenebilirsiniz.

   Ürün Problemli İse İade İşlemi;

   Firmamız satış öncesi ve sonrası siz sayın müşterilerimizin hizmetindedir. Teslim aldığınız paketi açıp kontrol ediniz. Eger ürün hatalı çıktı ise bizi arayarak veya mail atarak ürünüzün hasarlı geldiğini söylemeniz gerekmektedir. Gerekli bilgiyi ve yapılması gerekeni müşteri temsilcisi arkadaşımız size söyleyecektir. Firmamız bu gibi durumlarda Tüketiciyi Koruma Kanunu çevresinde hareket eder. Mağazamız dan satılan her ürün orjinal kutusu ile satılır. Ürün hiljen sebebi nedeniyle kullanılmadığı durumlarda ve ürünün satılabilirliği bozulmadığı durumlarda 14 gün içinde iade alınabilir.

   Teşekkür!

   Zaman ayırıp sitemizi ziyeret ettiğiniz için teşekkür eder sizleride Türkiye genelindeki binlerce seçkin müşterimiz arasında görmekten mutluluk duyarız.

   Eğlenceli alışverişler dileriz..

   Mesai Saatlerimiz
   Hafta içi ve Cumartesi: 09:30 - 03:30
   Pazar günleri açığız: 09:30 - 03:30

   İletişim; 0212 2378063  -  0505 3650203

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.