• Tüm Kategoriler
  • Çiftlere Maximum Zevk Veren Titreşimli Penis Ring - Kaydırıcı Hediyeli

   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Para Puan : 194
   Fiyat:
   229,00 TL
   Havale / EFT:
   217,55 TL
   FANG CHUNG SEX OYUNCAKLARI SERİSİNDEN

   WEEPERS MAXİMUM TİTREŞİMLİ PENİS RİNG - 40 ML KAYDIRICI JEL HEDİYELİ


   Ereksiyonu destekleyen esnek halkası vasıtasıyla erkekleri daha güçlü ve sert tutar ve orgazma ulaşma sürelerini uzatır. Güçlü titreşim özelliği ile kadın uyarımını maksimize ederek doyuma giden süreyi kısaltır ve çiftlerin cinsel ilişkiden aldıkları zevki arttırır. Özel dizaynı ile çiftlere eğlenceli bir cinsel deneyim yaşatır. Süper esnek ve yumuşak dokulu halkası her boyuttaki cinsel organa uyumludur. Yüksek kaliteli TPR'den imal edilmiştir. Phtalate / Latex içermez.

   Kullanım: Ereksiyon halindeki penise, titreşim motoru yukarıda kalacak şekilde takın ve yan tarafındaki açma kapama düğmesini kullanarak titreşim motorunu aktif hale getirin. Fang Chung medikal kayganlaştırıcı jel ile beraber ya da tek olarak kullanılabilir. İlave kayganlık arzu edildiğinde, Fang Chung medikal kayganlaştırıcı jel'i, Weepers 'ı penise taktıktan sonra uygulayın. Weepers iki adet düğme pil ile çalışır ve yeniden kullanılabilir. Daha kısa süreli kullanımda titreşim motorunu kapatın ve yeniden kullanmak istediğinizde aktif hale getirin. Piller ürüne dahildir ve değiştirilebilir.

   İkaz: Lütfen her bir kullanımda 30 dakikanın üzerinde kullanmayın.

   Temizleme: Kullandıktan sonra ılık temiz su ve sabun ile yıkayın ve kapalı şekilde muhafaza edin. Titreşim motorunu sadece ıslak mendil ile temizleyin.

   Renk: Siyah
   Diğer Özellikler
   Stok KoduPSK-9051
   MarkaAvrupa AŞ
   Stok DurumuVar

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.