• Tüm Kategoriler
  • Tenga Flıp Hole Silver Cinsel Masturbatör

   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Görsel 4
   Görsel 5
   Görsel 6
   Para Puan : 2.924
   Fiyat:
   3.450,00 TL
   Havale / EFT:
   3.277,50 TL
   "FLİP SİVER HOLE" bir uzay macerası...
    
   Kullanması çok zevkli, temizlemesi çok kolay, en son teknolojiyle donatıldı.
    
   Erkek cinselliğinin geleceği TENGA, 42 ülkeden sonra şimdi Türkiye’de.
    
   FLİP HOLE, İç yüzeydeki kenarlı yapı güçlü bir sıkıştırma etkisi yaratır. Yoğun silikon doku esneyerek duvarlarıyla sizi sarmalar. Çıkıntılı kenarlar ve üçgenlerin yarattığı haz labirentinde kaybolmak isteyenler için. Temizlemek sadece saniyeler alır ve sonrasında kuruması için standına asılır. İçerisi çok yumuşak bir dokunuş sunan, yeni geliştirilmiş silikon ile üretilen ve karmaşık şekillerle zenginleştirilen FLIP HOLE SİLVER, iç yüzeyinin her santimetresinde farklı ve yeni bir heyecanla sizi karşılamaya hazır.
    
   DÜNYANIN EN TEKNOLOJİK YETİŞKİN OYUNCAĞI FLIP HOLE'UN ANA ÖZELLİKLERİ 
    
   AYARLANABİLİR VAKUM
    
   KOLAY YIKANABİLME
    
   4 FARKLI İÇ TASARIM
    
   DARLIK KONTROLÜ
    
   360 DERECE 42 BÖLGEDEN EŞ ZAMANLI UYARIM 
    
   20 ML HEDİYE KAYGANLAŞTIRICI
    
   ÇOK UZUN SÜRE TEKRARLI KULLANIM 
    
   FLIP HOLE mastürbasyon deneyiminizi bambaşka bir boyuta taşıyacak.
    
   Defalarca kullanabileceğiniz kolayca yıkanabilen tasarım ve ileri mühendisliğin karşı konulmaz çekiciliği. Kendinizi FLIP HOLE ile ödüllendirin.
    
   Temizlemek sadece saniyeler alır ve sonrasında kurutmak için standına asılır.Hijyenik bir kullanım için yıkaması ve kurutması çok kolaydır. Aldığınız hazzı rahatça kontrol etmeniz için 'Buton Paneli' ve 'Vakum Pompası' gibi yepyeni mekanizmalar geliştirildi.
    
   Tavsiye edilen şekilde temizlik kurallarına uyulduğunda FLIP HOLE uzun süre tekrar tekrar kullanılabilir.
   FLIP HOLE yanında 20 ML Hediye Losyon ile beraber sizlere farklı tatlar sunmak için geliyor. Size en uygun olanı keşfedin.
    
   Ebatlar: 85×68×175mm/558gr.
    
   Kusursuz hijyen için tamamen açılabilen ilk ve tek yetişkin oyuncağı!
    
   SORU / CEVAP
    
   FLIP HOLE serisi bir kereden fazla kullanılabiliyor mu?
   İçini uygun şekilde yıkadıgınız takdirde FLIP HOLE’u rahatlıkla tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Normal kullanıma tabi tutulduğunda ve hafif sıvı el sabunuyla kullanarak temizlendiğinde FLIP HOLE’u iç yapısında uzun süre herhangi bir deformasyon oluşmadan kullanabilirsiniz. Kullanım, bakım şekillerine ve kişiye göre bu süre değişiklik gösterebilir.
    
   FLIP HOLE elektronik herhangi bir özelliğe sahip midir?
   Hayır. FLIP HOLE hiçbir elektronik özelliğe sahip değildir.
    
   Nasıl yıkayabilirim?
   Lütfen kullandıktan sonra FLIP HOLE’u açın ve bol ılık su ile yıkayın. İç yüzeyi istediğiniz cins sabun ile yıkayabilirisiniz fakat yüksek asidik düzeye sahip sabunlar ve alkali özellik taşıyanlardan kaçınmanız gerekmektedir. Aksi halde iç jel dokuda aşınma meydana gelir. Kuruması için ise, plastik kızak dikey pozisyonda iken FLIP HOLE’u üzerine asın.
    
   Siyah ve Beyaz FLIP HOLE arasında ne gibi farklar var?
   Siyah FLIP HOLE, Beyaz’a oranla daha güçlü bir uyarım sağlar. İç tasarımlarının tamamen farklı olmasından dolayı ikisi de farklı bölgelere hitap ederek benzersiz duygular uyandırır.
    
   Size en uygun olanı keşfedin.
    
   Mastürbasyon her erkeğin gençlik döneminden başlayıp belki de hayatları boyunca uyguladıkları bir cinsel rahatlama yöntemidir.Özellikle yapılırken karşı cinse ihtiyaç duyulmaması ve hayal gücüne bağlı yapılabilmesi bakımından son derece kolaylık ve rahatlık sağlayan mastürbasyon ayrıca her yerde ve anda yapılabilme imkanı da sunmaktadır. Zira çoğu erkek ergenlik çağında cinsel ilişki yaşayacak bir kız arkadaş bulamayabilir.Ayrıca mastürbasyonun sağlık açısından da faydası da vardır. Sonuçta bekar olan erkek cinsel ihtiyaç için para karşılığı bayanlar ile cinsel ilişki yaşayarak hastalık kapma riskine sahip olabilir. Fakat mastürbasyonda böyle bir sorun yoktur. 
    
   Genellikle amatör bir şekilde erkeğin kendi eli yardımı ile yapılan mastürbasyon için dünya üzerinde çeşitli firmaların ürettiği seks oyuncakları yaygın durumdadır. Bunlardan biri de bu konuda dünya lideri konumunda bulunan Tenga markasının üretmiş olduğu Flip Hole black olarak dikkat çekmektedir. Flip Hole White eğlenceli, rahat, şık, kullanımı kolay ve en son teknolojiyle donatılmış olmasının yanında, kusursuz hijyen için tamamen açılabilen ilk ve tek yetişkin oyuncağı özelliğine sahiptir. Ürünü temizlemek sadece saniyeler alır ve sonrasında kuruması için standına asılır.
    
   Flip Hole black erkeklerin mastürbasyon deneyimini bambaşka bir boyuta taşımak için üretilmiştir. Defalarca kullanabilecek kolayca yıkanabilen tasarımı ve ileri mühendisliğin karşı konulmaz çekiciliği tek bir üründe birleşmiştir. Erkeklerin kendilerini Flip Hole black ile ödüllendirmeleri artık mümkündür. Flip Hole black üzerinde alınan hazzı rahatça kontrol edebilmek için 'Buton Paneli' ve 'Vakum Pompası' gibi diğer mastürbatör lerde bulunmayan özelliklere sahiptir. İnanılmaz bir emme hissi yaratmak için özel valfler içeride vakum oluşturur. Bu gelişmiş özellikler, son derece tahrik edici sesler ve ayrıntılı iç yüzey ile birleştiğinde size tarif edilemez hisler yaşatır. CUP Serisinin iç yüzeyi losyon kaplıdır ve kullanıma hazır olarak sunulmaktadır. İlave kayganlaştırıcıya gerek kalmaz.
    
   Tüm Onacup’larda narin bir giriş için Yumuşak Tampon!

    
   Diğer Özellikler
   Stok KoduTenga 22
   MarkaTenga
   Stok DurumuVar

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.