• Tüm Kategoriler
  • Tenga Aır-Tech Cup Regular Kırmızı Mastürbatör

   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Görsel 4
   Görsel 5
   Görsel 6
   Para Puan : 1.101
   Fiyat:
   1.299,00 TL
   Havale / EFT:
   1.234,05 TL
   Sınırsız CUP keyfi! AIR-TECH Cupları uzun süre boyunca içerisindeki silikonu yıkayarak kullanabilirsiniz.

   Vakum hissi ise hava odacıkları sayesinde güçlendirilmiştir. 


   Tüm Onacup’larda narin bir giriş için Yumuşak Tampon!.
    
   Girişe yerleştirilmiş yeni Kaygan Tampon ilk andan itibaren yumuşak bir deneyim yaşatır. Giriş, cilt için çok kaygan, yumuşak ve narin bir hale gelir. Losyonu içeride tutup, akmasını da önleyen tampon aynı zamanda içerideki havayı sıkıştırıp yukarıdaki deliğe doğru iterek güçlü bir emme kuvveti yaratır.
    
   Ebatlar: 69x69x155mm/123gr.
    

   Soru / Cevap
    
   Giriş çok dar, ne yapmalıyım?
   Lütfen içeriye girişi tepe noktasında hava deliğini kapatan gri etiketi çıkardıktan sonra yapın. TENGA CUP’lar yukardaki delikten hava alıp vererek yumuşak bir giriş sağlar.
    
   Hava deliğini nasıl kontrol edeceğimi bilmiyorum?
   Hava deliğini parmağınızla kapatıp açarak içerdeki vakum düzeyini ayarlayabilirsiniz. Lütfen girişi gri etiketi çıkardıktan sonra yapın. Tamamen içeri girdikten sonra hava deliğini parmağınızla kapatıp açtıkça iç doku sizi sarmalayıp sıkıştırarak güçlü bir vakum oluşturur. Bu ayarlamayı dilediğiniz gibi yaparak en hoşunuza giden hissi yakalayabilirsiniz.
    
   TENGA CUP serisi birden çok defa kullanılabilir mi?
   TENGA’yla mümkün olan en iyi tecrübeyi, en yüksek hijyen standartlarında yaşamanızı istiyoruz. Birçok TENGA kullanıcısı CUP'larının içindeki silikon kısmı çıkartarak temizliyor ve CUP'larını tekrar tekrar kullanıyor. Öte yandan, temizlenip defalarca kullanılmak üzere tasarlanmış olduğundan, uzun süreli kullanım için FLIP HOLE serisini öneriyoruz.
    
   TENGA CUP serisi modellerinde yumuşak tamponun üzerinde kesikler mevcut, acaba bu bir hata mı?
   Hayır. CUP’ın içinin hava sızdırmaz özellikte olması nedeniyle, giriş esnasında bir miktar hava dışarı çıkabilmesi için yumuşak tampona bazı kesikler ekledik. Lütfen endişelenmeyin, ürünün kalitesi veya performansıyla ilgili hiçbir sorun yoktur.
    
   Girişteki küçük silindir süngeri çıkarmalı mıyım?
   Süngeri isterseniz çıkartabilirsiniz, isterseniz de çıkartmadan kullanıma başlayabilirsiniz. İçeri giriş esnasında küçük sünger en uç noktaya itilerek sizi rahatsız etmeyecek ve kullanım esnasında iç yüzeyin kaygan kalmasına yardımcı olacaktır.
    
   TENGA CUP’larda elektronik herhangi bir özellik mevcut mudur?
   Hayır. TENGA CUP hiçbir elektronik özelliğe sahip değildir.
    
   Fiyatı daha pahalı olan ürünler daha iyi bir tecrübe mi vaad etmektedir?
   Hayır. Hislere gelince her insanın kendine özgü bir beğenisi vardır, TENGA ürünlerinin her biri farklı zevklere hitap ettiği için fiyatlara bakarak kalite ve performans değerlendirmesi yapmak yanlıştır.
    
   TENGA CUP serilerinin güvenlik ve hijyen standartları hakkında bilgi almak istiyorum.
   TENGA CUP’ların hepsi, erkeklerin cinselliklerini prezervatif kullanmadan rahatça yaşabilmeleri amacıyla tasarlanmıştır, bundan nedenle güvenlik ve hijyen konularına mümkün olan en yüksek önemi gösterdik. Güvenlik sebeplerinden dolayı ürünlerin içinde hiçbir şekilde vinil-klorür v.b. gibi zararlı maddeler bulunmaz. Buna ek olarak losyonlarımızın üretiminde de tüm güvenlik önlemlerini fazlasıyla alarak size kaygı duymayacagınız bir ortam sunduk.
    
   Kullanım sona erdikten sonra TENGA CUP’ları nasıl çöpe atarım?
   TENGA CUP’ların hepsi geri dönüştürülebilir plastik grubuna dahil ürünlerdir, dolayısıyla rahatlıkla çöpe atabilirsiniz. Geri dönüşüm ve çöpe atış şekli yaşadığınız bölgeye göre değişiklik gösterecektir.
   Diğer Özellikler
   Stok KoduTenga 17
   MarkaTenga
   Stok DurumuVar

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.