• Tüm Kategoriler
  • Orgazmı Artıran Titreşimli Penis Ringi - Kaydırıcı Hediyeli

   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Para Puan : 338
   Fiyat:
   399,00 TL
   Havale / EFT:
   379,05 TL
   FANG CHUNG SEX OYUNCAKLARI SERİSİNDEN

   8 RİNG TİTREŞİMLİ PENİS ZEVK HALKASI - 40 ML KAYDIRICI JEL HEDİYELİ


   Ereksiyonu destekleyen esnek halkası vasıtasıyla erkekleri daha güçlü / sert tutar ve orgazma ulaşma sürelerini uzatır. Yumuşak dokuya sahip tırtıklı kısmı ve güçlü titreşimleri sayesinde klitorisi, halka kenarındaki sayısız yumuşak uyarıcı yumrular ile tüm vajina kenarını ve alt kısımda yer alan yumuşak çıkıntılarla kaplı ekstra uyarıcı aparat ile anüs bölgesini uyarır ve kadınların cinsel ilişkiden maksimum zevk almalarını sağlar ve orgazma ulaşma sürelerini çabuklaştırır. Her boyuttaki cinsel organa uyumludur. Yüksek kaliteli TPR'den imal edilmiştir. Phtalate / Latex içermez.

   Kullanım: Ereksiyon halindeki penise, titreşim motoru yukarıda kalacak şekilde, yani klitoris ile temas edecek şekilde takın ve yan tarafındaki açma kapama düğmesini kullanarak titreşim motorunu aktif hale getirin. Fang Chung medikal kayganlaştırıcı jel ile beraber ya da tek olarak kullanılabilir. İlave kayganlık arzu edildiğinde, Fang Chung medikal kayganlaştırıcı jel'i, 8Ring'i penise taktıktan sonra uygulayın. 8Ring iki adet düğme pil ile çalışır ve yeniden kullanılabilir. Daha kısa süreli kullanımda titreşim motorunu kapatın ve yeniden kullanmak istediğinizde aktif hale getirin. Piller ürüne dahildir ve değiştirilebilir.

   İkaz: Lütfen her bir kullanımda 30 dakikanın üzerinde kullanmayın.

   Temizleme: Kullandıktan sonra ılık temiz su ve sabun ile yıkayın ve kapalı şekilde muhafaza edin. Titreşim motorunu sadece ıslak mendil ile temizleyin.

   Renk: Pembe
   Diğer Özellikler
   Stok KoduPSK-9048
   MarkaAvrupa AŞ
   Stok DurumuVar

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.