• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Marka

   Fiyat Aralığı

   Sadece

   Kayganlaştırıcı lubricant jel’ler gelişmiş ülkelerde cinsel hayatı olan herkesin kullandığı, tanıdığı onlarca farklı çeşidi olan cinsel sağlık ürünleridir. En fazla satılan ürünlerin başında cinsel kaydırıcılar , cinsel kayganlaştırıcılar , cinsel lubricantlar ve anal kaydırıcı jeller geldiğini gözlemlersiniz.

   Kalite kalitedirler. Kaliteyi etkileyen en önemli unsurlar; az miktardaki kaydırıcı ile uzun süreli kayganlığın sağlanabilmesi, yapışkan olmaması, doz ayarlı olması, içeriğinde pH dengeleyici, hijyenik koruma vs… olması gibi sayılabilir.

   Lubricant jel pH; gerekli olduğu takdirde kullanıldığında sadece ilişkideki kaliteyi, keyifi artırmakla kalmaz, ilişkide kolaylık sağlayarak, partnerlerin daha fazla zevk almasını sağlar. Vajinal ve Anal kuruluk durumunda ve sex oyuncaklarıyla rahatlıkla kullanılabilir.

   Bütün kaydırıcı jeller su bazlı olup unisex yani Bay ve Bayan kullanımına uygundur.
    
   Ürünlerimizi kargo ile almak isterseniz gizlilik, güven ve empati garantimiz altındadır. Hiç çekinmeden şiparişinizi verebilirsiniz.
   Kayganlaştırıcı lubricant jel’ler gelişmiş ülkelerde cinsel hayatı olan herkesin kullandığı, tanıdığı onlarca farklı çeşidi olan cinsel sağlık ürünleridir. En fazla satılan ürünlerin başında cinsel kaydırıcılar , cinsel kayganlaştırıcılar , cinsel lubricantlar ve anal kaydırıcı jeller geldiğini gözlemlersiniz.
   Ürünlerimizi kargo ile almak isterseniz gizlilik, güven ve empati garantimiz altında. Asla kargo paketinin içinde ne olduğu belli olmaz.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.