• Tüm Kategoriler
  • Titreşimli Fantazi Koltuğu

   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Görsel 4
   Görsel 5
   Para Puan : 20.169
   Fiyat:
   23.800,00 TL
   Havale / EFT:
   22.610,00 TL
   Pipedream Fetish Fantasy Series International Rockin Chair
    
   Sizi derinden sarsacak garantili titreşim koltuğu ile hayatınızın yolculuğuna hazır olun! Fetiş Fantasy Series Uluslararası Rockin Koltuğu, yoğun doruk noktalarını ve patlayıcı orgazmları sunacak nihai titreşen seks koltuğudur. 
    
   Bu mor titreşimli eğlence cihazının arkasındaki sır, mükemmel konumlandırılmış silikon klitoral stimülatördür.
    
   Araştırmalar, "sarsılma eylemi" nin seks sırasında kadınların çoğunun memnuniyetinin anahtarı olduğunu gösteriyor ve International Rockin 'Chair 'in ileri geri salınımları mükemmeldir!
    
   Size eğlencenin kontrolünü elinize almanızı ve süper güçlü titreşimlerden tamamen zevk almanızı sağlar. İnanın bir kere denediğinizde kesinlik durdurmak istemeyeceksiniz.
    
   Bunu sadece sizin için yaptık!
    
   Dünyanın dört bir yanından gelen kadınlar arasında ki araştırma sonucunda Rockin Sandalyeyi ürettik. Süper güçlü PET plastikten ve Elite Silicone®'dan üretilen bu güçlü seks koltuğu, kontürlerine uymak ve en hassas erojen bölgelerinizi heyecanlandırmak için tasarlanmıştır. Kıyafetiniz üstünüzde olsun veya olmasın bu seksi eyere oturabilir ve vahşi sürüşün keyfini çıkarabilirsiniz!
    
   Bu seks koltuğunun silikon uyarıcısının içindeki güçlü Japon motoru klitorisinize doğrudan zevk verecektir. 
   Sadece bu kadar mı ? 
   Bu şaşırtıcı seks koltuğu tarafından üretilen güçlü titreşimler, iç uyluklarınız ve kalçanız da dahil olmak üzere tüm nether bölgelerinize yatıştırıcı erotik titreşimler verecektir! Uzaktan kumanda sizin için doğru güç seviyesini bulmanızı kolaylaştırır.
    
   Rockin Koltuğu, taşımayı kolaylaştıran ve farklı konumları keşfetmenize olanak tanıyan arka tarafta bulunan uygun bir destek kulpuna sahiptir. Öncelikli olarak tek başına bir cihaz olarak tasarlanmıştı, ancak eşiniz eğlencenin kontrolünü ele geçirdiğinde maceralar daha da yoğunlaşıyor! İşleri tamamen yeni bir seviyeye taşımak için cinsel ilişki sırasında kullanmayı deneyin. 
    
   Süper-ihtiyatlı tasarımı sayesinde, Rockin Sandalyesi yeni bir mobilya veya egzersiz cihazına kolayca geçebilir! Her iki durumda da, hiç kimse küçük sırrını bilmeyecek! 
    
   Süper güçlü elektrikli motoru ile inanılmaz titreşimler ve salınımlar artık bu seks koltuğu ile elinizde. Rockin Koltuğu, ekstra uzun güç kablosu ve uluslararası bir adaptörle birlikte gelir; bu nedenle, istediğiniz yerde rahatça kullanabilirsiniz. Pipedream'ın bu yeni oyuncağını erotikadres.com'dan online veya mağazamızdan temin edebilirsiniz.
    
   Boyutlar: 
   En: 12,5" (31,7 cm) 
   Derinlik: 17,5" (44,4 cm) 
   Yükseklik: 14,5" (36,8 cm)

   Pipedream Fetish Fantasy Series International Rockin Chair

   Get ready for the journey of your life with the guaranteed vibration seat that will shake you deeply! Fetish Fantasy Series The International Rockin Seat is the ultimate vibrating sex chair that will deliver intense peaks and explosive orgasms.

   The secret behind this purple vibrating entertainment device is the perfectly positioned silicone clitoral stimulator.

   Research shows that the "shaking action" is the key to the satisfaction of most women during sex, and the International Rockin 'Chair's back and forth oscillations are perfect!

   It allows you to take control of your entertainment and fully enjoy the super-strong vibrations. Believe you will not want to stop certainty once you try.

   We only did it for you!

   As a result of research among women from all over the world we have produced Rockin Chair. Made of super-strong PET plastic and Elite Silicone®, this powerful sex chair is designed to fit your contours and excite your most sensitive erogenous zones. You can sit on your sexy outfit with or without your outfit and enjoy the wild ride!

   The powerful Japanese engine in the silicone stimulator of this sex chair will give your clitoris direct enjoyment.
   Is that all?
   The powerful vibrations produced by this amazing sex chair will give you soothing erotic vibrations to all of your nether regions, including your inner thighs and hip! The remote control makes it easy for you to find the right power level.

   The Rockin Seat has a convenient support handle on the rear that makes it easy to carry and allows you to discover different locations. It was originally designed as a standalone device, but when your partner takes control of the fun, the adventures are getting more intense! Try using it during sexual intercourse to move things to a whole new level.

   Thanks to its super-prudent design, the Rockin Chair can easily pass a new furniture or exercise device! Either way, no one will know your little secret!

   With the super powerful electric motor you have amazing vibrations and oscillations in your hand with this sex chair. The Rockin Seat comes with an extra-long power cord and an international adapter; therefore, you can use it comfortably anywhere.

   Dimensions:
   Width: 12.5 "(31.7 cm)
   Depth: 17,5 "(44,4 cm)
   Height: 14.5 "(36.8 cm)

    
   Diğer Özellikler
   Stok KoduSex Makinası 5
   MarkaPipedream
   Stok DurumuVar

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.