• Tüm Kategoriler
  • Silivrikapı Erotik Shop

   Lütfen Teklif İsteyin
   Silivrikapı Erotik Shop / Silivrikapı Erotic Shop

   SİPARİŞ HATTI: 0505 365 02 03

   Cinsel hayatlarını renklendirmek isteyen insanlara yönelik fantazi ürünlerin satıldığı bir mağazadır.

   Mağazamız 1990 yılından beri siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Satış mağazamızda özellikle avrupada en çok tercih edilen erotik ürünler satılmaktadır. Ürünlerimiz almanya, amerika, hollanda, ingiltere ve belçika dan ithal kaliteli marka ürünlerdir.

   Sektörümüzün öncü firmalardan biri olmasının en büyük özelliklerden biriside müşteri temsilcisi personellerin cinsellik hakkında ve ürünler hakkında gerekli bilgi ve birikime sahip olmalarıdır. Kafanıza takılan soruları müşteri temsilcimiz sizinle empati kurarak cevaplayacağından emin olabilirsiniz. Bu yüzden sorularınızı hiç çekinmeden arayıp sorabilirsiniz. Firmamız konusunda uzman kadrosu ile müşteri memnuniyetini esas alarak ve kaliteli hizmet anlayışından taviz vermeyerek ürünlerinizi en güvenilir bir şekilde teslimat için hizmet verecektir. İlginizi çeken Ürünlerimizi kurye veya kargo ile teslimat anında ister nakit ister kredi kartı ile kolayca ödeyerek sahip olabilirsiniz. Dilersenizde mağazamıza gelerek satın alabilirsiniz.

   Tüm şiparişlerde;

    Paket içeriği anlaşılmayacak şekilde gizli ve kapalı bir pakette veya kolide gönderilir.
    Şiparişiniz sadece şipariş veren kişiye teslim edilir.
    Ürün teslimatını ister adresinize, istersenizde adres vermeden size en yakın aras kargo subesinden teslim alabilirsiniz.
    KURYE ve KARGO ile istenen şiparişler telefonla onay alınarak gönderilmektedir.
    KURYE ile verilen şiparişler 1-3 saat içinde, KARGO ile verilen şiparişler bulunduğunuz ilin uzaklığına göre 1-2 gün içinde  teslim edilebilmektedir.
    Ürünlerimizi kargo veya kurye ile almak isterseniz gizlilik, güven ve empati garantimiz altındadır.
    Paketler üzerinde herhangi bir logo olması canınızı sıkacağınızdan emin olduğumuz için sıradan bir paket gibi hediyelik ve sağlık ürünleri olarak gönderilir. 
    İlişkilerinizi ve fantazilerinizi renklendirin.


   Erotikshop Silivrikapı sitemizdeki telefon numaralarından hiç çekinmeden şipariş verebilirsiniz. Dilersenizde internet sitemizden şiparişinizi kolaylıkla verebilirsiniz. Mağazamızdan gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilmeniz için herşey düşünülmüştür.

   Eroticshop Silivrikapı  işletmemiz şiparişinizi gizlilik içinde teslim edeceğinizden emin olabilirsiniz. Kurye ile istenen şiparişler hızlı kuryemiz ile 1-3 saat içinde teslim edilecektir. 

   Sipariş Telefonu: 0212 2378063 / 0505 3650203

    
    
    
   Silivrikapı Sex Oyuncak Mağazası  / Silivrikapı Erotik Ürün Mağazası

   Burası cinsel yaşamlarını renklendirmek isteyen insanlar için fantazi ürünlerin satıldığı bir mağaza.

   Mağazamız 1990 yılından bu yana değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Satış mağazamız özellikle Avrupa'da en çok tercih edilen erotik ürünleri satmaktadır. Ürünlerimiz Almanya, Amerika, Hollanda, İngiltere ve Belçika'dan ithal edilen ürünlerdir.

   Sektörümüzde lider firmalardan biri olmanın en önemli örneklerinden biri, müşteri temsilcisi personelinin cinsellik ve ürünler hakkında gerekli bilgi ve birikime sahip olmasıdır. Müşteri temsilcimizin sizinle empati kurarak yanıt vereceğinden emin olabilirsiniz. Böylece herhangi bir tereddüt etmeden sorularınızı arayabilir ve sorabilirsiniz.

   Exoticshop, müşteri memnuniyetini esas alarak ve kaliteli hizmetten ödün vermemenizi sağlayarak ürünlerinizi teslim etmenin en güvenilir yolunu size sunacaktır.

   Teslimat sırasında kargo veya kargo ile, kolayca nakit veya kredi kartı ile sizi ilgilendiren ürünlerimiz olabilir. Mağazama gelip satın alabilirsiniz.

   Tüm siparişlerde;

   Gizli ve kapalı bir pakette, paketin içeriğinin anlaşılmayacağı şekilde gönderilir.

   Ürünün teslimatı yalnızca sipariş veren kişiye teslim edilir.

   Ürün teslimatını adresinize alabilirsiniz, yapmazsanız en yakın kargo hizmetinden alabilirsiniz.

   MOTO COURİER ve CARGO istenen siparişleri ile telefon onayı ile gönderilir.

   MOTO COURİER ile verilen siparişler 1-3 saat içerisinde teslim edilir.

   Ürünlerimizi kargo veya kurye ile almak istiyorsanız, gizliliğimizin altındaki gizliliğinizi ve empatinizi garanti ediyoruz.

   Kargo paketinde ne olduğu asla bilinmiyor

   . İlişkilerinizi ve fantezilerinizi renklendirin.


   Mobil Sipariş: 0090 505 365 02 03

   Sipariş Telefon: 0090 0212 237 80 63

    
   Diğer Özellikler
   Stok KoduSilivrikapı Erotikshop
   MarkaEroticShop
   Stok DurumuVar

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.