• Tüm Kategoriler
  • Pipedream Anal Fantasy Elite Collection Vibrating Ass Fucker

   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Görsel 4
   Para Puan : 6.314
   Fiyat:
   7.450,00 TL
   Havale / EFT:
   7.077,50 TL
   Pipedream Anal Fantasy Elite Collection Vibrating Ass Fucker
    
   Anal Fantasy Elite Titreşimli ASS FUCKER, en üst düzey anal stimülasyon deneyimi için ileri geri hareketli, güçlü titreşim ve gerçekçi bir doku sunar. Sokma keyfi, her hareketinize hızlı veya yavaş bir şekilde masaj yaparak doğal olarak duyarlı olacak şekilde tasarlanmıştır. Bir düğmeye basılması, içten ve dıştan zevk almak için Vibrating Ass Fucker'ın ucuna stratejik olarak yerleştirilmiş olan titreşimli motorun 11 benzersiz işlevini etkinleştirir. Optimal anal oyun için, duyarlı itme etkisiyle birleştirilen dinamik titreşim, her seferinde patlayıcı orgazm sonuçlar verir!
    
   Anal oyununuzu bir üst seviyeye çıkarmak istediğinizde, Anal Fantasy Elite Koleksiyonu, üst düzey anal uyarılma ve prostat oyun için en iyi seçimdir. Ultra hijyenik Elit Silikonkandan üretilen Elit Koleksiyonu vücut güvenli, ftalat ve lateks içermeyen ve sert oyunlar için üretilmiştir. En yeni USB şarj edilebilir teknolojisini kullanan Elite Collection vibratörleri ve probları maksimum konfor ve garantili memnuniyet için ergonomik olarak tasarlanmıştır. Her cinsiyet için mükemmel olan unisex koleksiyonu, inanılmaz heyecan ve patlayıcı sonuçlar veren akıllara durgunluk veren özellikler ile geliyor!
    
   1.3 "(3.3 cm)'ye kadar ileri geri hareket
    
   11 Farklı Titreşim İşlevi
   Titreşim yükseltme - güçlü zevk için birçok seçenek var.
    
   Ultra Hijyenik Elit Silikon
   İnanılmaz derecede pürüzsüz, vücut güvenli, ftalat ve lateks içermez ve vücut sıcaklığı kadar ılıktır. Gerçekçi Tasarım, Petite Skalası Mükemmel anal stimülasyon sunmak için mükemmel şekilde tasarlanmış ve boyutlandırılmıştır.
    
   Doğal Olarak Duyarlı Baskı Eylemi
   Yaylı masaj, hareketlerinize tepki verir.
    
   USB'den Şarj Edilebilir Manyetik Şarj Fişi
   Sen hazır olduğunda hazırım! Saatlerce zevk veren kolay ve rahat bir şekilde şarj edilebilir.
    
   Sağlam Vantuz
   İnanılmaz bir kavrama, iticiyi tam olarak istediğiniz yerde tutar.
    
   Yerleştirilebilir uzunluğu: 6"b(15.2 cm)
   Takılabilir Genişlik: 1,4" (3,6 cm)
   Toplam Uzunluk: 12" (30.5 cm)
   Toplam Uzunluk - İtme Uzatması: 13,3" (33,8 cm)
    
   Her cinsiyet için mükemmel olan unisex koleksiyonu, inanılmaz heyecan ve patlayıcı sonuçlar veren akıllara durgunluk veren özellikler ile geliyor!
    
   ÜCRETSİZ Hazırlık Seti Dahil!
   1 oz. Oyuncak Temizleyiciyi Yenileme
   1 oz. Nemli Anal Yağlama
   1x Anal Eaze Eklemek Creame
   1x Nitril Eldiven

   The Anal Fantasy Elite Vibrating Ass Fucker offers spring loaded pleasure, powerful vibration, and a realistic texture for the ultimate anal stimulation experience. Thrusting pleasure is designed to be naturally responsive, massaging your every movement fast or slow. The simple press of a button activates the 11 unique functions of the vibrating motor, which is strategically located at the Vibrating Ass Fuckers tip for pinpoint pleasure internally and externally. For optimal anal play, dynamic vibration combined with responsive thrusting action creates explosive orgasmic results every time! When you are looking to take your anal play to the next level, the Anal Fantasy Elite Collection is the premier choice for high end anal arousal and prostate play. Made from our ultra hygienic Elite Silicone, the Elite Collection is body safe, phthalate free, latex free, and made to play hard. Using the latest in USB rechargeable technology, the Elite Collection plugs and probes are ergonomically designed for maximum comfort and guaranteed satisfaction. Perfect for any gender, the unisex collection comes packed with mind blowing features that offer incredible thrills and explosive results! Thrusts up to 1.3 inches

    
   Diğer Özellikler
   Stok KoduSex Makinası 16
   MarkaPipedream
   Stok DurumuVar

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.