• Tüm Kategoriler
  • Karadeniz Mahallesi Erotik Shop

   Lütfen Teklif İsteyin
   Karadeniz Mahallesi Erotik Shop / Karadeniz Mahallesi Erotic Shop

   SİPARİŞ HATTI: 0505 365 02 03

   Cinsel hayatlarını renklendirmek isteyen insanlara yönelik fantazi ürünlerin satıldığı bir mağazadır.

   Mağazamız 1990 yılından beri siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Satış mağazamızda özellikle avrupada en çok tercih edilen erotik ürünler satılmaktadır. Ürünlerimiz almanya, amerika, hollanda, ingiltere ve belçika dan ithal kaliteli marka ürünlerdir.

   Sektörümüzün öncü firmalardan biri olmasının en büyük özelliklerden biriside müşteri temsilcisi personellerin cinsellik hakkında ve ürünler hakkında gerekli bilgi ve birikime sahip olmalarıdır. Kafanıza takılan soruları müşteri temsilcimiz sizinle empati kurarak cevaplayacağından emin olabilirsiniz. Bu yüzden sorularınızı hiç çekinmeden arayıp sorabilirsiniz. Firmamız konusunda uzman kadrosu ile müşteri memnuniyetini esas alarak ve kaliteli hizmet anlayışından taviz vermeyerek ürünlerinizi en güvenilir bir şekilde teslimat için hizmet verecektir. İlginizi çeken Ürünlerimizi kurye veya kargo ile teslimat anında ister nakit ister kredi kartı ile kolayca ödeyerek sahip olabilirsiniz. Dilersenizde mağazamıza gelerek satın alabilirsiniz.

   Tüm şiparişlerde;

    Paket içeriği anlaşılmayacak şekilde gizli ve kapalı bir pakette veya kolide gönderilir.
    Şiparişiniz sadece şipariş veren kişiye teslim edilir.
    Ürün teslimatını ister adresinize, istersenizde adres vermeden size en yakın aras kargo subesinden teslim alabilirsiniz.
    KURYE ve KARGO ile istenen şiparişler telefonla onay alınarak gönderilmektedir.
    KURYE ile verilen şiparişler 1-3 saat içinde, KARGO ile verilen şiparişler bulunduğunuz ilin uzaklığına göre 1-2 gün içinde  teslim edilebilmektedir.
    Ürünlerimizi kargo veya kurye ile almak isterseniz gizlilik, güven ve empati garantimiz altındadır.
    Paketler üzerinde herhangi bir logo olması canınızı sıkacağınızdan emin olduğumuz için sıradan bir paket gibi hediyelik ve sağlık ürünleri olarak gönderilir. 
    İlişkilerinizi ve fantazilerinizi renklendirin.


   Erotikshop Karadeniz Mahallesi sitemizdeki telefon numaralarından hiç çekinmeden şipariş verebilirsiniz. Dilersenizde internet sitemizden şiparişinizi kolaylıkla verebilirsiniz. Mağazamızdan gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilmeniz için herşey düşünülmüştür.

   Eroticshop Karadeniz Mahallesi işletmemiz şiparişinizi gizlilik içinde teslim edeceğinizden emin olabilirsiniz. Kurye ile istenen şiparişler hızlı kuryemiz ile 1-3 saat içinde teslim edilecektir. 

   Sipariş Telefonu: 0212 2378063 / 0505 3650203

    
    
    
   Karadeniz Mahallesi Sex Toys Shop / Karadeniz Mahallesi Erotic Product Store

   It's a store where fantasy goods for people wanting to color their sexual lives are sold.

   Our store has been serving our valuable customers since 1990. Our sales store sells the most preferred erotic products especially in Europe. Our products are brand products imported from germany, america, netherlands, england and belgium.

   One of the most important features of being one of the leading companies in our industry is that the customer representative personnel have necessary knowledge and accumulation about sexuality and products. You can be confident that our client representative will respond by establishing empathy with you. So you can call and ask your questions without any hesitation.

   Exoticshop will serve you with the most reliable way of delivering your products by taking customer satisfaction as basis and ensuring that you do not compromise on quality service.

   You can have our products that interest you at the time of delivery by courier or cargo, easily by cash or by credit card. You can buy it by coming to my store.

   In all orders;

   A confidential and closed pakette is sent in such a way that the contents of the package are not understood.

   The delivery of the product is only delivered to the ordering person.

   You can get the product delivery to your address, if you do not, you can get it from the nearest cargo service.

   MOTO COURİER and CARGO with the desired orders are sent by telephone approval.

   The orders given with MOTO COURİER are delivered within 1-3 hours.

   If you want to get our products by cargo or courier, we guarantee your confidentiality and empathy under our confidentiality.

   It is never known what is in the cargo package

   Color your relationships and fantasies.


   Mobile Order:  0090 505 365 02 03

   Order Phone:   0090 0212 237 80 63
   Diğer Özellikler
   Stok KoduKaradeniz Erotikshop
   MarkaEroticShop
   Stok DurumuVar

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.